Dřevěné podlahy

Čistě přírodní podlahy z masivního dřeva, pečlivě zpracované a zušlechtěné krystalickým přírodním olejem - balzám pro smysly, který vypovídá o nejvyšší řemeslné kvalitě. Naše přírodní dřevěné podlahy vyrábí rakouská manufaktura TRAPA, která se specializuje na dřevěné podlahy a důsledně prosazuje komplexní ekologická kritéria. Dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů střední Evropy. Úprava se provádí starými a osvědčenými postupy, jež působí až do hloubky struktury dřeva.

Dokonce i energii, která je k tomu zapotřebí, TRAPA produkuje z velké části samostatně. Výsledkem této náročné výroby jsou neobyčejně krásné, odolné a trvanlivé podlahy z přírodního dřeva, které splňují vysoké požadavky na jakost, odolnost a kulturu bydlení. Ideálním způsobem tak doplňují náš program oken a dveří – i pokud jde o vzhled: v zájmu jedinečného harmonického prostředí osobní spokojenosti.

Toto není žádná samozřejmost a je to jasně patrné z pohledu na konkurenci. Proto dbejte na detaily a nebojte se zeptat. Pod pojmem „přírodní dřevěné podlahy“ se prodává mnoho výrobků vyrobených z materiálů, které pocházejí z Dálného Východu nebo jsou ošetřeny řadou škodlivých chemikálií.

Při volbě přírodní dřevěné podlahy Josko od společnosti Trapa víte, že dřevo je domácího původu, a máte jistotu, že se ošetření a barvení výrobků provádí zcela přírodní cestou. Není to příjemný pocit?